Služba do domu

Mnoho lidí odradí od nákupu v optice prázdný krám nebo otevírací doba, také potřebují výběr zkonzultovat s někým blízkým. 
Optický poradce se se zákazníkem dohodne na libovolném čase a místě. Hotové brýle přijdou zákazníkovi kurýrní službou až domů. Brýle zaplatí buď předem nebo až při převzetí.

 

Výběr z minimálně 80 ks dioptrických obrub

Vyberete si jednodušeji v restauraci, kde nabízejí sto jídel a nebo tam, kde mají jídel jen deset? V kolekcích dioptrických obrub ICONA a JOVITA jsou zařazeny prověřené a oblíbené modely, které se dlouhodobě těší vysoké popularitě a jsou zároveň vkusné i praktické.

Podle našich statistik tento „předvýběr“ vyhovuje 93 % zákazníků. Navíc zhruba každé 2 měsíce provádíme obměnu kolekce. Ke každým kompletním brýlím pouzdro na brýle zdarma

 

Kvalitní a levné brýle, ušetření až 50%

OptikDoDomu je přímým dovozcem a zadavatelem výroby, veškerých nabízených brýlí. Mezi výrobcem a zákazníkem není žádný další distributor, který by si přihazoval svoji marži.

Všechny naše brýle mají CE certifikaci, která dokládá jejich způsobilost pro prodej v EU. Pro získání CE značky prochází všechny obruby zkouškami v nezávislé mezinárodní zkušebně. Záruka na obruby je celoživotní.